Het team van Ecolo-Groen eindigde op de 26ste plaats op …. 410 deelnemende ploegen!
Een dikke proficiat voor alle lopers!

Je beleeft het allemaal opnieuw met deze mooie sfeerfoto’s: https://www.flickr.com/photos/samvandenberghe/sets/72157629949296306/.

 

Positie Name Team Time Avg City
57. COLAES  Stefan ECOLO-GROEN 1:11:29  17.12 BOOM
238. DIALLO Mohammed ECOLO-GROEN 1:18:27  15.60 BRUXELLES
261. DAUSIMONT Marc ECOLO-GROEN 1:18:48  15.53 BRUXELLES
345. HUYGHE Filip ECOLO-GROEN 1:20:07  15.28 SINT-JOOST-TEN-
941. KNOOPS Jérémie ECOLO-GROEN 1:26:04  14.22 THUIN
1209. FAUCONNIER Jean-François ECOLO-GROEN 1:27:48  13.94 LIÈGE
2304. WESTLAKE Sophie ECOLO-GROEN 1:32:50  13.19 ELSENE
2733. WATTEEUW Filip ECOLO-GROEN 1:34:26  12.96 GENT
3068. DHONDT Bart ECOLO-GROEN 1:35:35  12.81 BRUSSEL
3331. DAELE Mathieu ECOLO-GROEN 1:36:25  12.70 THEUX
3722. GOOSSENS Elke ECOLO-GROEN 1:37:34  12.55 BRUSSEL
3807. MUFUTALA Rama ECOLO-GROEN 1:37:49  12.51 BRUSSEL
3864. LAGROU Klaas ECOLO-GROEN 1:37:58  12.49 SINT-GILLIS
4137. MICHIELS Pieter ECOLO-GROEN 1:38:40  12.41 GENTBRUGGE
5221. VAN BRAECKEVELT Bram ECOLO-GROEN 1:41:20  12.08 GENTBRUGGE
5570. EL BOUBSI Adnan ECOLO-GROEN 1:42:10  11.98 BRUXELLES
6021. KNOPS Louise ECOLO-GROEN 1:43:15  11.85 SAINT-GILLES
6126. ABDPIMOULAYE Mahamadou ECOLO-GROEN 1:43:29  11.83 ANDERLECHT
6604. JANUSZKIEWISCZ Robert ECOLO-GROEN 1:44:31  11.71 BRUSSEL
6614. DAUPHIN Nicolas ECOLO-GROEN 1:44:34  11.71 BRUXELLES
6648. DIEDEREN David ECOLO-GROEN 1:44:39  11.70 MARCHIN
6712. BENALI Amine ECOLO-GROEN 1:44:46  11.68 BRUSSEL
7840. MADJID Hunar ECOLO-GROEN 1:47:14  11.42 TERVUREN
8139. HOLLAND Christina ECOLO-GROEN 1:47:48  11.36 SW10 9QW LONDRE
8273. DELVAULX Gilles ECOLO-GROEN 1:48:01  11.33 STROMBEEK BEVER
8301. NUTHALL Tim ECOLO-GROEN 1:48:04  11.33 ELSENE
9145. ERALY Thomas ECOLO-GROEN 1:49:37  11.17 BRUXELLES
9147. VRIJDERS Lien ECOLO-GROEN 1:49:37  11.17 SINT-GILLIS
9423. BOISDEQUIN Julien ECOLO-GROEN 1:50:08  11.11 MAFFLE
9658. STEEMAN Jeroen ECOLO-GROEN 1:50:36  11.07 SCHAARBEEK
9721. ELIAS Ramzi ECOLO-GROEN 1:50:43  11.06 ELSENE
9958. FRANKE Nikola ECOLO-GROEN 1:51:09  11.01 ELSENE
10262. DEMOL Christophe ECOLO-GROEN 1:51:38  10.96 JETTE
10316. GENDRON Basile ECOLO-GROEN 1:51:43  10.96 BRUXELLES
11138. JADIN Jean-Benoit ECOLO-GROEN 1:53:14  10.81 SAINT SERVAIS
12093. GILLET Jean-Marie ECOLO-GROEN 1:55:04  10.64 WALHAIN
12154. JELLEMA Ludo ECOLO-GROEN 1:55:11  10.63 ETTERBEEK
12215. JELLEMA Robin ECOLO-GROEN 1:55:19  10.62 ETTERBEEK
12273. VANNESTE Liesbeth ECOLO-GROEN 1:55:24  10.61 SCHAARBEEK
12643. IEVEN Gijs ECOLO-GROEN 1:56:07  10.54 SINT-GILLIS
12648. VAN HOESTENBERGHE Stijn ECOLO-GROEN 1:56:07  10.54 GENT
12678. WISSING Ruben ECOLO-GROEN 1:56:11  10.54 SINT-GILLIS
12763. GATER Francesca ECOLO-GROEN 1:56:20  10.52 SINT-GILLIS
13959. SEGERS Mattéo ECOLO-GROEN 1:58:39  10.32 BRUXELLES
14004. EL GHABRI Mohssin ECOLO-GROEN 1:58:43  10.31 BRUXELLES
14838. NIZET Adrienne ECOLO-GROEN 2:00:18  10.17 BRUXELLES
15062. BLANCHART Nicolas ECOLO-GROEN 2:00:42  10.14 MONS
15396. HEINDRICHS Bénadicte ECOLO-GROEN 2:01:23  10.08 LIÈGE
15414. STANGHERLIN Grégor ECOLO-GROEN 2:01:25  10.08 LIÈGE
15759. VANDEBROECK Nicole ECOLO-GROEN 2:02:09  10.02 HOESELT
16427. EL HAOUI Said ECOLO-GROEN 2:03:40   9.90 BRUSSEL
16456. VAN HAMME Olivier ECOLO-GROEN 2:03:44   9.89 LEUVEN
17003. BOWKHARU Achmed ECOLO-GROEN 2:05:01   9.79 BRUSSEL
17485. DEWILDE Dimitri ECOLO-GROEN 2:06:09   9.70 GREZ-DOICEAU
17710. JELLEMA Reimer ECOLO-GROEN 2:06:42   9.66 ETTERBEEK
18436. BOSTEELS Tatiana ECOLO-GROEN 2:08:28   9.53 BRUXELLES
18498. ELMBERG Katarina ECOLO-GROEN 2:08:37   9.52 BRUXELLES
18703. SEVERINO Antony ECOLO-GROEN 2:09:11   9.48 HUY
18772. HULSBOSCH Erik ECOLO-GROEN 2:09:23   9.46 BRUSSEL
18778. DEROISY Frédérique ECOLO-GROEN 2:09:24   9.46 BRUXELLES
20465. MERTENS Sofie ECOLO-GROEN 2:13:43   9.15 ANTWERPEN-BERCH
20800. MOTE Nadège ECOLO-GROEN 2:14:36   9.09 BRUXELLES
20835. VANGHELUWE Stan ECOLO-GROEN 2:14:44   9.09 GENT
20839. DE SWAEF Nathalie ECOLO-GROEN 2:14:45   9.08 JETTE
20985. WILLEMSE Laurence ECOLO-GROEN 2:15:09   9.06 BRUXELLES
21416. FLORE Vincent ECOLO-GROEN 2:16:25   8.97 ELSENE
22002. HOPE Erica ECOLO-GROEN 2:18:24   8.84 ELSENE
22963. GÉRARD Alice ECOLO-GROEN 2:21:48   8.63 BRUXELLES
22999. SAIED Mansoor ECOLO-GROEN 2:21:58   8.62 BRUSSEL
23073. VANDENABEELE Veerle ECOLO-GROEN 2:22:17   8.60 SINT-JOOST-TEN-
23152. ACHMADI Ruhullah ECOLO-GROEN 2:22:39   8.58 BRUSSEL
23274. BEUCK Ulrike ECOLO-GROEN 2:23:05   8.56 ETTERBEEK
23578. ADOMAYAKPOR Tsevi ECOLO-GROEN 2:24:21   8.48 BRUSSEL
24669. VLIEGHE Frederik ECOLO-GROEN 2:30:12   8.15 BRUGGE
24773. LE MAYEUR Guillaume ECOLO-GROEN 2:30:56   8.11 IXELLES
24914. BODART Maïté ECOLO-GROEN 2:31:51   8.06 BRUXELLES
24921. RENAVILLE Benjamin ECOLO-GROEN 2:31:54   8.06 BRUXELLES
25340. VAN WONTERGHEM Koenraad ECOLO-GROEN 2:35:19   7.88 ETTERBEEK
25800. BRASSART Joël ECOLO-GROEN 2:39:38   7.67 BRAINE-L’ALLEUD
26590. BOUCQUEY Sophie ECOLO-GROEN 2:53:01   7.07 BRUSSEL
27151. NADJAN Zohir ECOLO-GROEN 3:26:24   5.93 BRUSSEL